přípravy na ART Session 2000


Art Session 2000, je akce pořádaná ústeckou mládeží Církve Adventistů Sedmého Dne a konala se v Ústí nad Labem ve dnech od 24.3. - 26.3.2000 pro mládež ze sborů Českého srdužení.Smyslem této akce je shlédnout tvorbu jiných mládeží a prožít společně monoho krásných chvil.

Dopoledne vystoupila se svým koncertem pražská skupina Bezefšeho a kázání měl br. Petr Adame z Hradce Králové. Po obědě měla koncert skupina Mixtet a odpolední program uzavřelo divadelní představení mládeže ze sboru Plzeň.

Po večeři jsme shlédli "Vizitku" natočenou mládeží z Ústí nad Labem. Poté mládež vystoupila s několika písněmi a pak následovala soutěž "Vizitka 2000". Soutěžilo pět mládeží: Český Těšín - Děčín - Plzeň - Trutnov - Teplice. Třetí místo získala mládež ze sboru Plzeň, druhé místo Trutnov a první místo přidělila odborná porota mládeži ze sboru Český Těšín. Ti, co zůstali do neděle si užívali dopoledne v bazéně a zúčastnili se volleyballového turnaje., který skončil takto: na třetím místě se umístila mládež ze sboru Kladno, na druhém místě mládež z Plzně a první místo získala mládež z Č. Kostelce

Registrace
Songservis
Skupina Bezefšeho
Mládežníci z celé republiky
Kázání - Petr Adame
Uvádění pomocí divadla - Zuzka L. a Roman Š.
Skupina Mixtet - děti
Skupina Mixtet
Skupina Mixtet - předávání kamenů
Skupina Mixtet
Uvádění divadlem Roman Š.
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Uvádění Zuzka L. a Roman Š.
Vystoupení ústecké mládeže
Cesta na sportovní dopoledne
I tak může vypadat sportovní dopoledne
Volleyball
Společné foto
© Mládežnická akce Církve adventistů sedmého dne "ART Session"
vedoucí mládeže: petr.oravec@mladez.net , webmaster: webmaster@loder.cz,