ART Session 99 je akce pořádaná ústeckou mládeží Církve Adventistů Sedmého Dne a konala se v ústeckém sboře ve dnech 19. - 21.3.1999. Smyslem této akce je shlédnout tvorbu jiných mládeží a prožít společně monoho krásných chvil.

V sobotu ráno se ve svém "minirecitálu" představil Jindra Černohorský a poté měl úvahu kazatel br. Josef Nadrchal. Odpoledne proběhlo ve znamení koncertu skvělé skupiny "Bezevšeho" a následného divadelního vystoupení mladých lidí z Hronova. Přestávky mezi odpoledním představením a zábanvným večerem byly zpestřeny příjemným posezením v čajovně, která v ústeckém sboře funguje od "NETu 98."

Večer jsme mohli shlédnout videodokument ústecké mládeže "VIZITKA", kde se představili nejen všichni členové mládeže, ale také všechny akce, kteríé podnikly během roku 98. A tento příspěvek zakončili blokem několika písní. Dále se nám představil sbor Děčín, Hronov a Plzeň. Následovala soutěž "Kufr" a poté jsme se všichni značně, leč příjemně unaveni rozešli, abychom mohli ART Session v neděli dopoledne ukončit sportovně, a to v jedné ústecké základní škole, kde jsme měli pronajatou tělocvičnu i bazén. Všichni, kteří se nějakým způsobem zúčastnili, jak v sobotu, tak i v neděli, dostali malý dárek v podobě zajímavě namalovaného kamene s logem ART Session.

Všichni se už těšíme na příští rok, kdy se bude konat Art Session 2000 !!!

Uvádění - Zuzka L. a Roman Š.
Ocenění za krásné dopoledne plné písní - Jindra Černohorský
Představení mládeže z Děčína
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Vystoupení Plzně
Pohled mezi diváky
Vystoupení Hronova
Mládež z Hronova
Skupina Bezefšeho
Společná fotka
© Mládežnická akce Církve adventistů sedmého dne "ART Session"
vedoucí mládeže:
petr.oravec@mladez.net , webmaster: webmaster@loder.cz,